, ,

Xham mbrojtes para dhe pas per iphone | Baseus

Baseus

1,490L

Xham mbrojtes per iphone | Baseus SGAPIPH65 TZ02

Xham mbrojtes para dhe pas per iphone | Baseus

Xham me mbrojte te plote dhe te qendrueshme. I perbere nga silikoni i cilesise se larte. Aplikohet lehtesisht pa mbetje flluskash ne ekranin tuaj dhe pas telefonit. Siperfaqja eshte e veshur me vakum, lexon lehtesisht gjurmen e gishterinjve. E bute ne prekje dhe nuk krijon probleme kontakti me ekranin.

Rezistente ndaj goditjeve te ndryshme dhe gervishtjeve.
Nuk do te dallohet pothuajse fare vendosja e tij mbi ekranin tuaj origjinal. Mbroni totalisht telefonin.
 
Cilesimet kryesore | Xham mbrojtes per iPhone
  • Xham mbrojtes total para dhe pas.
  • Mbron nga gervishtjet dhe demtimet ekranin.
  • Eshte i lehte per tu instaluar pa flluska ndermjet.
  • Projektuar per te qene jetegjate.
  • Ultra i holle dhe pamje HD.
  • Fortesia 9H
  • Xham i perputhshem me iPhone XR, XS MAX, X.

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: xham-mbrojtes-para-dhe-pas-per-iphone-baseus Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Xham Mbrojtes

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat