, ,

Xham mbrojtes per Samsung J 2 | Erturo 2.5D

Erturo

350L

XHAM SAMSUNG SERIA J | ERTURO

Xham mbrojtes 2.5D per telefon Samsung | Erturo | Seria J

Xham me mbrojte te plote dhe te qendrueshme. I perbere nga silikoni i cilesise se larte. Aplikohet lehtesisht pa mbetje flluskash ne ekranin  tuaj. Siperfaqja eshte e veshur me vakum, lexon lehtesisht gjurmen e gishterinjve. E bute ne prekje dhe nuk krijon probleme kontakti me ekranin.
Rezistente ndaj goditjeve te ndryshme dhe gervishtjeve.
Nuk do te dallohet pothuajse fare vendosja e tij mbi ekranin tuaj origjinal.
 
Cilesimet kryesore | Xham mbrojtes per Samsung Seria J
  • Xham mbrojtes 2.5D.
  • Mbron nga gervishtjet dhe demtimet ekranin.
  • Eshte i lehte per tu instaluar pa flluska ndermjet.
  • Projektuar per te qene jetegjate. 
  • Ultra i holle dhe pamje HD. 
  • Fortesia 9H
  • Xham i perputhshem me samsung J2 2018, J3 2016, J3 2017, J4 2018, J4 PLUS 2018, J5 2018, J5 2017, J6 2018, J6 PLUS 2018, J7 2017, J7 DUO 2018.

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: XHAM-ERTURO-2.5D-MBROJTES-PER-SAMSUNG-SERIA-J Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Erturo

LLoji

Xham Mbrojtes

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat