, ,

Xhel flokesh ScareCrow 500gr


1,800L

XHEL FLOKESH SCARECROW  500GR

Pomade me efekt jashtezakonisht te forte per modelim sipas preferences tuaj.

Arome e kendshme e xhelit, modeloni floket sipas preferences tuaj.

Jep shkëlqim intensiv.

Mbajtje që zgjat gjithë ditën dhe rifreskohet lehtësisht.

Produkt i tretshëm në ujë që nuk lë mbetje.

Nuk lë mbetje ne floke, eliminohet duke larë flokët.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: xhel-per-floket Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat