, , ,

Xhel Shock Strong – Scarecrow 150 ml


1,200L

XHEL SHOCK STRONG – SCARECROW 150 ML

Qëndrueshmeri dhe stil unik per floket, rregullon dhe stilon flokët duke lëshuar një aromë të freskët dhe sensuale.

Formula inovative që mbron nga rrezet UV me mbrojtës të testuar me bazë rrëshire, formoni flokët sipas dëshirës tuaj, duke i lënë flokët me shkëlqim.

Nuk i than flokët dhe nuk irriton. Për kontroll të plotë të modelit të flokëve që zgjat gjithë ditën.

Nuk është i yndyrshëm, nuk lë mbetje dhe eliminohet duke larë flokët.

Si të përdorni: përhapeni në flokë sipas dëshirës dhe vazhdoni me stilimin.

Ruan krehjen totalisht gjate gjithe kohes. Nuk ngjit ,nuk leshon mbetje ne floke.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Xhel Shock Strong – Scarecrow 150 ml Kategori: , , ,
LLoji

SC06, SC07

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat