,

Xhezve Elektrike Brandini – Electric Coffee Maker Online

Brandini

XHEZVE ELEKTRIKE BRANDINI

Marka: Brandini

Kapaciteti: 5 filaxhane normale kafeje ose 500 ml

Mbrojtje nga mbinxehja

Fuqia 800 Watt

1,200L

Xhezve Elektrike Brandini – Electric Coffee Maker Online

Xhezve Elektrike Brandini – Electric Coffee Maker Online

  • Pergatit kafen turke shpejt dhe pa shume mundim
  • Kafja merr tjeter shije
  • Ideale për pergatitjen e kafes, çajit ose lengjeve te tjera te ngrohta qe konsumoni ne shtepi
  • Pajisur me indikatorin e drites qe tregon per ndezjen e xhezves
  • Rezistente ndaj nxehtesise
  • Lehtesi ne pastrim
  • Uji per pergatitjen e kafes do te zjeje per me pak se 1 minute
  • Xhezvja elektrike Brandini eshte e pajisur me nje doreze te sigurt qe iu mbron nga djegia
SKU: GI-brandini xhezve elektrike-white Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Brandini

color

White

LLoji

Xhezve

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat