Xiaomi MI 6 4GB 64GB – SmartPhone Best Price Produkt Online

Xiaomi

SPECIFIKAT

Brandi: Xiaomi

Modeli: MI 6

Rrjeti: 4G

Ekrani: 5.15 inch

CPU: Octa-core (4×2.45 GHz Kryo & 4×1.9 GHz Kryo

Xiaomi me Sistem Operativ: Android 7.1.1 (Nougat), planned upgrade to Android 9.0 (Pie); MIUI 8

Memoria: RAM: 4GB – ROM: 64GB

Kamera: 12+12MP LED flash, HD, Panorama

Selfie: 8MP

26,800L

Xiaomi MI 6 4GB 64GB – SmartPhone Best Price Produkt Online

Xiaomi MI 6 4GB 64GB – SmartPhone Best Price Produkt Online

Prodhuar nga kompania gjigande Xiaomi ne Prill 2017

Me sistem operativ Android 8.0 Oreo

Dizanj modern dhe inovativ, i lehte per tu mbajtur ne dore dhe i projektuar qe te mos rreshqase

Permasa perfekte: 70,5 mm x 145,2 mm x 7.5 mm (gjeresia x lartesia x thellesi) per nje peshe neto prej 168 g. Perberja e Xiaomi MI 6 perfshin nje larmi te gjere elementesh si qelq, metal.

Ekrani 5.15 inch perfshin teknologjine LCD IPS JDI per te treguar te gjitha imazhet, lojerat video. Me rezolucion 1080 x 1920 px (FHD) per diagonalen e ekranit 5.15 inch. Ekrani gjithashtu perfshin: Raportin e kontrastit 1500: 1, zonen e lakuar 2.5D, njoftime te drejtuara, multi-prekje etj

Perdor nje procesor Qualcomm Snapdragon 835 dhe nje procesor 4x 2.45 GHz Kryo + 4x 2.15 GHz Kryo Octa-Core me nje shpejtesi orari 2.45 GHz.

Xiaomi MI 6 perfshin kartelen grafike Qualcomm Adreno 540.

Perfshin RAM 4GB te tipit RAM LPDDR4X . Do te keni mundesi te perdorni 64GB memorje per te ruajtur dokumentet, fotot, kujtimet, skedaret, melodite e preferuara etj. Teknologjia e ruajtjes UFS 2.0 perdoret per memorien

Me kamer te pasme 12 MegaPixel dhe nje lente me nje hapje prej modeli F/ 1.8 Sony IMX386 Exmor RS model dhe lloji CMOS me blic LED te dyfishte. Kamera e pasme e Xiaomi MI 6 tregon nje ndjeshmeri te lehte prej 100 – 3200 ISO

Bateri e fuqishme e tipit Li-Polimer me nje fuqi te plote ngarkese 3350 mAh

SKU: H-XIAOMI-MI6 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Xiaomi

LLoji

Celular

Gjendja

Te reja

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat