,

Xiaomi Mi Mouse 2 – 1000DPI

Xiaomi

2,800L

XIAOMI MI MOUSE 2 – 1000DPI

Mouse me Wireless, pa nevojen e kabujve dhe fishave.

Bejeni me argetuese punen ne kompjuter apo lojerat elektronike.

Lidhje me kompjuterin apo laptopin me ane te wireless dhe bluetooth.

Madhësi e vogël dhe peshë e lehtë, dizajn ergonomik.

Transmetim më të shpejtë dhe konsum më të ulët të energjisë në të njëjtën kohë.

Ofron 10 metra mbulim pa fishe  dhe vjen me pozicionim lazer me shpejtësi të lartë.

Mbulimi është deri në 95% dhe saktësia është deri në 1000dpi, gje qe tregon se mund të plotësojë kërkesat tuaja të përditshme për zyrë dhe argëtim.

Pershtatet me me Windows, macOS dhe Chrome OS.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Xiaomi-Wireless-Mouse Kategori: ,
brands

Xiaomi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat