, ,

Xiaomi Mi Wifi Repeater Pro – Perforcues Wifi


2,300L

Xiaomi Mi Wifi Repeater Pro – Perforcues Wifi

Perforcues sinjali me dy antena te jashtme te cilesise se larte.

Nivele transmetimi deri ne 300Mbs.

Punon me shumicen e Routerave.

Perforconi dhe perhapni Wifi-ne tuaj dhe siguroni mbulim te besueshem me shumicen e routerave standart ose portave portuale.

Mi wifi Repeater me dizajn praktik. I lehte per tu futur ne cdo prize per zgjerim Wifi.

Update automatike pa ndonje  veprim te veshitre.

Zgjeroni mbulimin me Wifi.

Mi wifi repeater mbeshtet deri ne 64 pajisje te lidhura njekohesisht, duke qendruar i lidhur nga te gjitha qoshet.

Bli mire dhe lire ne ibuy.al!

SKU: 6934177716492 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat