,

Xiaomi Portable – Mi Mouse


3,500L

XIAOMI PORTABLE – MI MOUSE

Lidhje me kompjuterin apo laptopin me ane te wireless dhe bluetooth.

Madhësi e vogël dhe peshë e lehtë, dizajn ergonomik  pesha 77.5g përfshirë baterinë.

Me material aliazh alumini me cilësi të lartë dhe material ABS, do te punoni lehtesisht me kete mouse.

Pershtatet perfekt me doren tuaj, per ore te gjata pune.

Mbështet lidhjen wireless Bluetooth 4.0 dhe 2.4GHz . Dy mënyra të lidhjes, të cilat mund të lidhen me 2 kompjuterë.

Transmetim më të shpejtë dhe konsum më të ulët të energjisë në të njëjtën kohë.

Ofron 10 metra mbulim pa fishe  dhe vjen me pozicionim lazer me shpejtësi të lartë.

Mbulimi është deri në 95% dhe saktësia është deri në 1200dpi, gje qe tregon se mund të plotësojë kërkesat tuaja të përditshme për zyrë dhe argëtim.

Mouse Xiaomi gjithashtu punon me TV Xiaomi, tabletë, telefona inteligjentë dhe pajisje të tjera.

Specifika:

Rezolucioni: 1200DPI 

Ndërfaqja: USB 2.0 

Lidhja: Bluetooth, Wireless

Bluetooth 4.0 

Diapazoni i frekuencës: 2.4G

 2 x bateri AAA 

I përshtatshëm për: Google TV Box, HTPC, IPTV, Pad, PC, PC360


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Mouse-Portable-Xiaomi-Mi Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat