Xiaomi Redmi NOTE 2 2GB 32GB – SmartPhone Shitje Online

Xiaomi

SPECIFIKAT

Marka: Xiaomi

Modeli: Redmi NOTE 2

Pesha: 160g

Kapaciteti i baterise: 3060 mAh

Bateri e Palevizshme

Ekrani: 5.5 inch

Rezolucioni: 1080 x 1920 Pixel

2GB ROM dhe  32GB RAM

Kamera e pasme: 13 MegaPixel

Kamera para: 5 MegaPixel

Me sisitem operativ Android 5.0 (Lollipop); MIUI 7

13,490L

Xiaomi Redmi NOTE 2 2GB 32GB – SmartPhone Shitje Online

Xiaomi Redmi NOTE 2 2GB 32GB – SmartPhone Shitje Online

U lancua per here te pare ne Gusht 2019

Ekran me prekje 5.5 inch me rezolucion 1080 x 1920 Pixel dhe raport  16:9

Dizanj modern dhe dimensione ideale: 152 x 76 x 8.3 mm

Pesha: 160 gr

Suporton 2 karta SIM – Dual SIM

Integruar me bateri te fuqishme te tipit Li-Po 3060 mAh

Rimbushje e baterise super e shpejte dhe qe zgjat me dite deri ne 49 ORE

Funksionon me sistem operativ Android 5.0 (Lollipop); MIUI 7

Me dy kamera

Kamera e pasme 13 MegaPixel me model f/2.2, PDAF e shoqeruar me opsionet e fokusimit automatik, LED Flash, HDR dhe panorama

Ne pjesen e parme suporton nje kamera me kapacitet 5 MegaPixel ideale per Selfie-t qe keni enderruar

Opsionet e lidhjes se Xiaomi Redmi NOTE 2 perfshijne Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot, bluetooth, 4.0, A2DP, LE

Memoria: 2GB ROM dhe  32GB RAM

SKU: H- Xiaomi Redmi NOTE 2- 2/32GB Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Xiaomi

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat