Xiaomi Redmi Note 6 PRO 4GB 64GB – SmartPhone Bli Online

Xiaomi

SPECIFIKIMET

Brandi: Xiaomi

Modeli: Note 6 PRO

Rrjeti: 4G
Ekrani: 5.26inch
CPU: Octa-core 1.8 GHz Kryo 260
Xiaomi me Sistem Operativ: Android 8.1 (Oreo), planned upgrade to Android 9.0 (Pie); MIUI 9.0
RAM: 4GB
ROM: 64GB
Kamera: 12+5MP LED flash, HD, Panorama
Selfie: 20+2MP
Bateri: 4000mAh

21,000L

Xiaomi Redmi Note 6 PRO 4GB 64GB – SmartPhone Bli Online

Xiaomi Redmi Note 6 PRO 4GB 64GB – SmartPhone Bli Online

Prodhuar nga kompania gjigande Xiaomi ne shtator 2018

Me sistem operativ Android 8.0 Oreo

Permasa perfekte: ne 76.3 mm x 157.9 mm x 8.2 mm (gjeresia x lartesia x thellesi) per nje peshe neto prej 176 g.

Dizanj modern dhe inovativ, i lehte per tu mbajtur ne dore dhe i projektuar qe te mos rreshqase

Ekrani 6.26 inch perdor teknologjine LCD IPS Tianma per te treguar te gjitha imazhet, lojerat etj. Jep nje rezolute prej 1080 x 2246px (FHD +) per nje diagonale te ekranit me kete permase

Pjesa e ekranit karakterizohet nga xhami i lakuar 2.5D, njoftimet kondensuese, njoftime te drejtuara, multi-prekja, butona fizike

Funksionon me nje procesor Qualcomm Snapdragon 636 dhe nje 8 x Kryo 260 1.8 GHz Octa-Core me nje shpejtesi oresh 1.8 GHz. Ky telefon celular posedon nje procesor arkitekture 64 Bit

Perfshin Adreno karte grafike 509

Redmi 6 Pro ka 4GB RAM e LPDDR4 tipit RAM. Mund te perdorni 64GB memorie per te mbajtur te dhenat tuaja, fotografite, kujtimet, skedaret etj. Ju jeni ne gjendje te futni nje memorIe plotesuese fale pranise se nje SD SLOT

Redmi Note 6 Pro eshte ndertuar se bashku me nje kamere te pasme 12 MegaPixel dhe nje lente me nje hapje prej modeli f / 1.9 model Samsung S5K2L7 dhe tip ISOCELL me blic LED te dyfishte

Kamera karakterizohet nga Autofokus-i, fotografi te vazhdueshme, kamera te dyfishte, zbulimin e fytyres, HDR, parametrat ISO, panorama etj

Bateri e fuqishme Li-Polimer me një kapacitet te plote ngarkese prej 4000 mAh

SKU: H-XIAOMI-REDMI-NOTE6PRO Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Xiaomi

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat