,

YS-801 | Makine rroje Yeter per mjekren e meshkujve


  • Eliminon cdo qime ne lekure te thate edhe te njome.
  • Rezistente ndaj mjdedisit.
  • Me ekran LED, i cili ju tregon veprimtarine e makines.
  • Punon 100 minuta pa kabull.
  • Pastrohet lehtesisht.

2,590L

MAKINE RROJE YETER YS-801 PER MESHKUJT

Makina Yeter eshte makina ideale per meshkujt te cilet jane te fiksuar pas hijienes persnal edhe qe duan te qenrone ne cdo moment te kuruar. Kjo makine ju jep mundsine per nje lekre te paster dhe pa acarime. Makina Yeter ka nje menyre funksionimie ndryshe nga makinat e tjera te rrojes.

makine rroje yeter bli online iBuy alMAKINA E RROJES PER PASTRIMIN E QIMEVE 

Heq dhe pastron ne menyre perfekte pa e demtuar ne asnje moment lekuren tuaj.

Pershtatet me cdo tip lekure dhe konturiqe meshkujt mund te kene.

Makina eshte e pajisur me nje drite LED e cila ju tregon te gjithe procesin e punes qe po ben kjo makine e rrojes.

Një makine rroje elektrike që mundëson heqjen e mjekres ne menyre komode pa u shqetësuar për demtimin e lëkurës.

Perbehet nga tri pjese prerese duke hequr nje sasi te madhe te qimeve ne momentin qe ju e keni aplikuar mbi lekure.

SPECIFIKAT

Punon ne menyre perfekte ne lekure te thate edhe te njome.

E ideuar me ekran LED.

Punon 100 minuta pa kabull qe e lidh me energine elektrike.

Pastrohet lehteisht me aksesoret e saj pastrues ose me uje te bollshem.

Material celiku i cili nuk nxihet edhe as nuk ndryshket.

Blerje Online | Porosit online ne iBuy

SKU: K-200720-074 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

makine rroje

color

Black & Gray

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat