,

Zbukurues per embelsirash Wilton ne shitje online


  • Zbukurues per embelsirat
  • Shume praktik dhe i lehte ne perdorim
  • Material prej plastike ABS dhe celiku
  • Aksesore qe krijojne forma te ndryshme
  • Pastrohet lehtesisht

700L

ZBUKURUES EMBELSIRASH 

Kjo pajisje eshte teper e thjeshte per te zbukuruar embelsirat tuaja te preferuara. Mund te krijoni forma nga me te ndryshmet ku do te duken teper te vecanta ne dekorimin e tyre.

Mjafton te shypni butonin me gishtin e madhe  per te ushtruar presion mbi kremin qe keni pergatitur e me pas ndaloni butonin ne kete menyre realizoni formen qe keni deshiruar gjithmone.

DEKORUES  EMBLESIRASH

Produkti ideale per te dekoruar embelsirat e ndryshme sipas preferencave tuaja. Me nje kapacitet deri ne 400ml kjo pajisje realizon 7 forma te ndryshme zbukurimi. Mund te aplikoni me ane te saj kremin siper ose anash embelsirave tuaj.

Dekoruesi perbehet nga aksesore te ndryshem te cilet realizojne format e ndryshme te dekorit.

Me nje materialin e plastikes ABS dhe celikut ne pjesen e butonit.

Mbahet lehtesisht ne doren dhe aplikohet kollaj mbi embelsira ndaj nuk do te keni nevoje per shume kohe qe te filloni ta praktikoni me lehtesi.

 

SPECIFIKATDekorues embelsirash kek produkt bli online iBuy.al

  • Dekorues  embelsirash
  • Material plastike ABS dhe celiku
  • Perbehet nga aksesore qe realizojne forma te ndryshme dekori
  • Pastrohet me uje te bollshem
  • Gjendet ne ngjyren lejla e kombinuar me te bardhen.

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: Dessert Decorator Plus Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Zbukurues embelsirash

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat