, ,

Zhbllokues Lavamani – Per tubat e lavamanit


790L890L

ZHBLLOKUES LAVAMANI – PER TUBAT E LAVAMANIT

Pajisja ideale per zhbllokim te shpejte dhe lehtesisht te tubave te lavamanit.

Nuk keni pse te perdorni me kimikate te demshme dhe te zhpenzoni pafund.

Kjo pajisje ju vjen ne ndihme ne cdo rast qe lavamani juaj bllokohet.

Material me cilesi te larte dhe  rezistent prej celiku.

Shume praktik dhe i lehte ne perdorimin e tij.

Zgjidhje e shpejte, nuk do keni me nevojen e nje hidrauliku per zhbllokimin e lavamanit.

Vjen me dy gjatesi qe tu pershtatet lavamaneve tuaj, 50 dhe 70 cm.

E bërë nga çelik inox, e butë dhe e lehtë për t’u përkulur.

Mund të përkulet lirshëm në tub, me kapje, per të pastruar më mirë tubat e bllokuar nga floket apo mbetjet ushqimore.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: zhbllokues-lavamani Kategori: , ,
Gjatesia

50 cm, 70 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat