,

Zinxhire bore per makine – 6 cope

Te ndryshme

4,490L

ZINXHIRE BORE PER MAKINE – 6 COPE

Udhëtoni në mënyrë të sigurt dhe të qetë në një terren të ashpër me zinxhirët e dëborës.

Sigurojnë një udhëtim të këndshëm me më pak dridhje dhe tronditje; makina nuk do te tronditet gjate perdorimit ne rruge me debore.

Zinxhirët e dëborës performojnë në mënyrë perfekte ne rruge te veshtira me bore dhe janë superiore nëse jeni në baltë, dëborë, akull apo ngrice.

Përgjithësisht, në kushte rruge me borë dhe me baltë, mbron gomat, parandalon rrëshqitjen e gomave dhe siguron drejtimin normal të automjeteve.

Zinxhirët e borës janë të fortë dhe të qëndrueshëm. Siguron bazën maksimale me frenim minimal dhe pa rreshqitje.

Jane rezistente ndaj temperaturave te uleta dhe  konsumimit.

Ato janë të ndërtuara nga çeliku i pastër premium, TPU i trashë, kapese prej çeliku dhe aliazhi alumini për të siguruar qëndrueshmëri dhe rezistence.

Instalim i lehte – Zinxhirët e borës Zone Tech janë të lehtë për t’u instaluar dhe të sigurt për t’u përdorur.

Instalohen në minuta, pa lëvizur makinën.

Mund të rregullohen pa mundim në madhësitë standarde të rrotave në makina, fugonë dhe RV, gjerësia e gomës së makinës së të cilave është 28 mm – 11 mm.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: 301202001 Kategori: ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat