,

Zinxhire bore per makine – 6 Cope


4,490L

ZINXHIRE BORE PER MAKINE – 6 COPE

Ky zinxhir dëbore është krijuar posaçërisht për gomat e makinave.

Sipërfaqja speciale e ashpër e zinxhirit të borës përdoret për të rritur fërkimin me sipërfaqen e rrugës dhe përgjithësisht mbron gomën nga dëbora dhe rrugët me baltë.

Parandalon rrëshqitjen e gomës dhe siguron funksionimin normal të automjetit. Sidomos në rrugën me dëborë në dimër, ajo mund të sigurojë në mënyrë efektive drejtimin e qetë të automjetit.

ZINXHIR PER GOMA 165-265

Material me cilësi të lartë: Zinxhirët e dëborës së gomave janë bërë prej çeliku të pastër me cilësi të lartë, TPU të trashë, kapeset e çelikut dhe lidhëse prej aliazhit të aluminit.

Ato janë rezistente ndaj të ftohtit dhe perdorimit te vazhdueshem, për të siguruar qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi.

Montohet në mënyrë të sigurt në gomë dhe siguron tërheqje dhe kapje të përsosur në një sipërfaqe të lëmuar.

Dizajni i tyre eleminon në mënyrë efektive borën, rrit efektin anti-rreshkitje, stabilitetin dhe distancën minimale të frenimit.

Zinxhiri i sigurisë së makinës është i lehtë për t’u vendosur, nuk kërkon çmontim të gomave, është i sigurt për t’u përdorur dhe ka një rregullim të thjeshtë.

Të dizajnuara për modele standarde, të përshtatshme për shumicën e gomave standarde të automjeteve, gjerësi të gomave nga rreth 165 mm / 6,5 in në 265 mm / 10,43 in.

Zinxhirët janë rezistent ndaj presionit, temperaturës së ulët dhe konsumimit.

Ne paketim do te gjeni 6 cope zinxhira bore per automjetin tuaj.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: 41219009 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat