, ,

Zmadhues Ekrani Per Smartphone – Video Amplifier

Te ndryshme

1,500L

ZMADHUES EKRANI PER SMARTPHONE  – VIDEO AMPLIFIER

Zmadhuesi i ekranit të telefonit, amplifikatori i videove.

Me mbajtëse të  palosshme i pershtatshem për të gjithë smartphonet.

Përforcuesi i ekranit HD: Foto dhe video me definicion të lartë.

Sherben gjithashtu per mbrojtjen e syve nga rrezatimi blu, nuk ka nevojë për energji.

Lehteson shikimin dhe heq lodhjen qe vjen si pasoje e ekranit te vogel te telefonit.

Fotografi më e qartë dhe kënd më i madh i shikimit. Zmadhoni ekranin 2-4 herë dhe pa rrëshqitje fale bazes te tij.

Përdorim i  gjerë. I pajtueshëm me të gjithë telefonat inteligjentë (iPhone dhe Android).

I përshtatshëm për modelet e telefonave celularë nën 7 inç.

Zmadhimi i ekranit 12 inç 2-4 herë, kënaqësi e mrekullueshme vizuale, më e qetë për të parë filma, video në telefonin tuaj.

Nëse lartësia nuk është e mjaftueshme, ju gjithashtu mund të rritni lartësinë e ketij zmadhues ekrani.

I përshtatshëm për ambiente të mbyllura, kampe, udhëtime, kohë të lirë, kudo dhe etj.

Zmadhuesit e ekranit janë dhurata perfekte për të moshuarit, fëmijët, filmdashësit.

Fëmijët mund ta përdorin atë per te pare filmat e preferuar vizatimore, duke  mbrojtur shikimin.

Të moshuarit mund ta përdorin atë për të zmadhuar në ekran dhe pare me qartë dhe gjithashtu mund të parandalojë lodhjen.

Per te gjithe ata persona qe adhurojne te shikojne  filma, mund ta përdorë atë kudo dhe në çdo kohë.

Karakteristika

Foto më e qartë dhe kënd më i madh shikimi.lente zmadhimi per telefon online ibuy al

Zmadhoni ekranin 3-4 herë dhe pa rrëshqitje

I pajtueshëm për të gjithë smartphone IOS dhe Android (iphone, Samsung, Google, Huawei, etj.).

Përdorimi i teknologjisë optike HD për të zmadhuar 3-4 herë në ekranin e telefonit celular.

Mund të filtrojë burimet e dëmshme të dritës për të siguruar mbrojtje nga rrezatimi dhe për të parandaluar lodhjen vizuale.

I përshtatshëm për ambiente të mbyllura, udhëtime, kampe dhe kudo tjetër.

Nuk kërkohet bateri, kursim i energjisë dhe mbrojtje e mjedisit.

Zgjedhja më e mirë e dhuratave për ditëlindje për miqtë dhe familjen.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Zmadhues Ekrani Per Smartphone Kategori: , ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat