, ,

Zmerilues per kembet tuaja | Velvet Smooth


  • I Dizajnuar me gure kristal
  • Largoni lekuren e forte ne pak minuta
  • Per kembe te buta dhe te lemuara
  • Me bateri & fish karikimi
  • 1900 rrotullime ne minute

890L

ZMERILUES PER KEMBET

Me kete pajisje ju do largoni lekuren e forte qe keni ne shputat e kembeve ne pak minuta. Per te pasur kembet perfekte, te lemuara edhe te buta si mendafshi Velvet Smooth. Zmeriluesi eshte i persosur per heqjen e sigurte dhe profesionale te lekures se forte te kembeve tuaja ne kushte shtepie.

PER HEQJEN E LEKURES SE FORTE TEK SHPUTAT E KEMBEVE

Ju gjithashtu mund te parandaloni copetimin, plasaritjen e lekures suaj ne kete menyre ky produkt ju ndihmon ti mbani paster dhe te shendetshme thembrat duke i lemuar ne menyre me te mire fal kokes qe eshte e perbere me gure kristali ne forme ergonomike. Me rrotulimin e kesaj koke e ju beni te mundur heqjen shpejte dhe ne menyre te lehte te lekures suah te ashper dhe largoni nga kembet edhe qeliza e vdekura.

SPECIFIKAT

Duhet ta mbani larg femijeve

Koka e ketij zmerilues eshte e trashe psacerisht per te hequr lekure e kembeve

Nuk duhet ta perdoreni per pjese te tjera te trupit

Nuk duhet ta lageni pajisjen me uje

Nuk duhet ta perdorni me shume se 3-4 sekonda

Nese ndjeni dhimbje mund te ndaloni derisa te qetesohet lekura

Porosit online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: velvet-smooth-kembet Kategori: , ,
LLoji

Zmerilues

color

Blue, White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat