,

Abazhur me yje per dhoma gjumi | Bli Online


  • Abazhur per femije ne dhomen e gjumit
  • Me nje material ABS
  • Mund ta vendosni edhe si dekorim
  • I diponueshem ne disa ngjyra ku mbizoteron ngjyra e bardhe dhe blu
  • Abazhure me yje edhe hene

890 L

ABAZHUR PER DHOME GJUMI

Abazhur me yje per dhoma gjumi i cili eshte shume i kerkuar nga cdo femije. Ky produkt i jep dhomes pamjen e yjeve edhe drites se henes.

Nje menyre qe te ndihesh sikur je ne qiell!

Jep pamjen e nje galaktike te sajuar aq bukur qe mund te luani ne mendjen tuaj duke imagjnuar gjera te bukura e per t’i vendosur ne gjume me pamje shume te embel.

ABAZHUR ME YJE

I projektuar ne muret e tavanit te dhomes tuaj me forma te bukura ky abazhur do mahnisi femijen nga yjet dhe hena qe shfaqet neper mure. Me ane te ketij abazhuri vogelushi juaj i jep nje hapesire te re mendimeve te tij duke i krijuar dhomen ideale.

Abazhuri eshte i pajisur me tre butona ku butoni A eshte mode i drites se nates me nje drite te ngrohte te verdhe duke mbuluar kapakun. Me butonat e tjere mund te ndryshoni modalitetin e ngjyrave.

Mund ta perdorni shume lehtesisht. Ne te ka tre butona ku mund te ndryshoni programin e dritave.

Ideale per dhomen e gjumit te femijes tuaj, me drita te bukura sikur jetojne neper perralla.

Mund ta vendosni te koka e krevatit e ne kete menyre i lexoni femijes liberin ose perrallen qe deshiron.

SPECIFIKAT

Gama / CCT e gjatesise se vales: 2700-3200K

Distanca e rrezes (m): 1.5-2m

Lloji i baterise eshte AAA

Ne Shitje Online me cmimin me te mire vetem ne iBuy.al.

SKU: 61219001 Kategori: ,
Pesha 1 kg
LLoji

Abazhur

color

Blu & White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat