,

Ac Electric Air Pump HT-196 | Pompe elektrike per ne shtepi


  • Materiali perberes eshte plastik ABS.
  • Rrjedha e ajrit 450L per minute.
  • Tensioni i punes 220v.
  • Frekuenca 50Hz – 60Hz.
  • Fuqia 150Watt.
  • Presioni i ajrit  5000pa-10000pa.

1,590L

POMPE ELEKTRIKE HT-196 PER NE SHTEPI

Pompa e ajrit elektrike AC është produki ideal per ta pasur patjeter ne veglat edhe aksesoret ndihmues ne shtepi. Ajo realizon fryrjen e cdo paisje shtepiake qe ka nevoje per vellimin e ajrit qe te funksionoje. Kjo pompe elektrike eshte praktike edhe funksionale saqe nuk do te ndjeni asnje veshtiresi gjate perdorimit te saj dhe ajo do te pershtatet menjehere me komandimin tuaj.

pompe ajri elektrike per shtepine bli onlineiBuy al

AC ELECTRIC AIR PUMP HT-196

Pompa elektrike eshte ideaur me tre aksesore te ndryshem te cilet jane ideaur ne forma te ndryshme per arsyen e vetme qe te pershtaten me cdo paisje qe ka nevoje per vellimin e ajrit.

Kjo pompe punon sapo lidhet me rrymen elektrike, mirepo nuk eshte konsumus aspak i madh i saj.

Ju do te jeni te sigurt gjate perdorimit te kesaj paisje sepse ajo funksionon ne menyre automatike, sapo paisja e kupton qe ju keni mbaruar se punuari apo sendet e perdorimit shtepiak e kane marre vellimin e nevojshem te ajrit ajo fiket automatikish.

Produkti elektrik mbaron pune per me pak se tre minuta duke qene se vellimi i ajrit eshte i dendur edhe i larte.

Vellimi i ajrit qe ofron pompa eshte tejet i larte dhe i dendur.

Ajo eshte projektuar me nje dizajn shume praktik i cili bene te mundur zhvendosjen e saj ne menyre shume te thjeshte.

SPECIFIKAT

Materiali perberes eshte plastik ABS.

Rrjedha e ajrit 450L per minute.

Tensioni i punes 220v.

Frekuenca 50Hz – 60Hz.

Fuqia 150Watt.

Presioni i ajrit  5000pa-10000pa.

Bli Online | Blije online ne iBuy.al

SKU: K-200720-077 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Pompe

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat