, ,

Android Tv Box H96 Max x3 8K 4GB 32GB ne shitje – Bli Online

H96Max

  • Android 9.0.
  • Kujtesa: 4 GB DDR3.
  • Flash: 128 GB EMMC.
  • Furnizimi me energji elektrike: DC 5V / 2A.
  • Prodhimi i videos me definicion të lartë: 4K / 8K.
  • Wireless: WiFi 2.4G / 5G.
  •  Bluetooth 4.0.

6,900L

Android Tv BOX H96 MAX X3 8K 

Tv Box Android 9.0 e kthen televizorin tuaj ne vendin me te bukur ku ju tashme mund te beni cdo gje, pasi kjo kuti do t’ju jape mundesine te shkarkoni cdo gje qe deshironi nga interneti.

Android Tv Box ka nje cilesi dhe shpejtesi optimale.

Sistemi ku bazohet kjo kuti eshte me i fundit i Android 9.0.

Ne shtepine tuaj nuk do te keni me nje televizor te thjeshte, ku do te shihni vetem kanalet qe ai mbart vet, te cilat nuk ua japin ate per te cilen keni kuriozitet.

Tashme qe televizori juaj kthehet ne nje Smart TV me kete kuti, ju mund te shihni pafund filma, futboll, te luani lojra te ndryshme me pamjen me te paster HD.

Pamjet 3D qe do t’ju jape kjo TV Box do e bejne qendrimin ne shtepi shume interesant dhe jo monoton.Kuti-tv-per-pamje-HD-dhe-aplikacione-ne-televizor-bli-online-iBuy-al

SPECIFIKAT

Tv Box H96 Max eshte 4 here me cilesore se HD.

Jep pamje me cilesi optimale.

Mund te shihni filma, lojra, te shkarkoni aplikacione te ndryshme etj.

Jep pamje super te qarta edhe te kthjellta.

Ideuar me sistemin e fundit te Android 9.0.

Shume praktike edhe funksionale.

Me dizajnin kompakt qe ka mund ta merrni kudo me vete.

Bli online ne iBuy.al me cmimin me te mire dhe te lire!

SKU: K-190520027 Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
color

Black

LLoji

Android TV Box

brands

H96Max

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat