, , , ,

Aparat Degjimi – AXON K-80


1,990L

APARAT DEGJIMI AXON K-80

Aparat degjimi Axon për dëgjim më të mirë dhe pa veshtiresi.

Vjen e pershtatur sipas modelit te veshit dhe që i përshtatet nevojave të ndryshme.

Dizajn praktik dhe shume komod. Lehtë për të vepruar.

Me cilësi superiore dhe madhësi te përshtatshme. Funksionon me bateri.

Ka nje buton qe rrotullohet per te ndryshuar volumin sipas deshires.

Uleni volumin ne fund para se ta vendosni.  Ngrini volumin deri sa te jete e pershtatshme per ju.

Aparat degjimi i cili mundeson ze te paster dhe te qarte.

Dizajn i vogël, fuqi e madhe, nje performance e mrekullueshme.

Dizajn i cili pershtatet mjaft mire me kanalin e veshit tuaj. Nuk do ju jape ndjesi bezdisje.

Permasat e tij jane 1.9 x 1.4 x 1.6cm

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

 

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat