Aparat kundra insekteve per shtepi Pest reject

Te ndryshme

800L

APARAT KUNDRA INSEKTEVE

Aparat kundra insekteve per shtepi , zyra, lokale dhe ambiente te tjera ku ju nevojitet nje pajisje per largimin e insekteve.

Mbani familjen tuaj te sigurt nga semundjet dhe bakteret qe mund te barten nga insektet dhe brejtesit me kete pajisje me ultratinguj.

Efektiv per deri ne 100 meter katror siperfaqe ambientesh, duke larguar minjte, insektet, buburrecat, mushkonjat me ane te valeve zanore.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: s-98881 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

E bardhe

LLoji

Aparat Kunder Mushkonjave

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat