,

Awei A710BL Kufje me Bluetooth

Awei

3,700L

KUFJE ME BLUETOOTH AWEI 

Me A710BL nuk do te privoheni kurre nga muzika sepse bateria e integruar 300 mAh eshte e mjaftueshme per te luajtur muzike deri ne 13 ore, por edhe nese ajo mbaron, ato mbeshtesin riprodhimin me kabllo.

Kufje me Bluetooth Awei me version BT 5.9, per lidhje ne distance deri ne 10 meter.

Tingull i mire me mikrofon te integruar, i cili do t’ju sjelle pervoje me te mire degjimi.

Jasteket e kufjeve jane prej materiali special, duke ofruar rehati dhe izolim te shkelqyer te tingujve te jashtem.

Ato jane te palosshme dhe transportohen lehtesisht, pasi zene pak hapesire.

Specifikat :

-Modeli: A710BL

-Marka: Awei

-Koha e karikimit: 2h

-Kapaciteti i baterise: 300 mAh

-Dizajn i palosshem

-Me funksion ANC

-Versioni Bluetooth: 5.0


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300070 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Kufje me Bluetooth

brands

Awei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat