, ,

Baseus Mini S Bracket – PowerBank 10000mAh

Baseus

  • Powerbank BASEUS Mini S
  •  Karikim i shpejtë
  • Kapaciteti 10000mAh

3,490L

BASEUS MINI S – POWERBANK 10000 mAh

Powerbank BASEUS mini s – Karikim i shpejtë – 10000mAh

Kjo pajisje eshte zgjidhja ideale per ju! Mund të karikojë tre pajisje në të njëjtën kohë.

Kjo pajisje sherben jo vetem si powerbank per smartphone, por pershtatet dhe me pajisje te tjera laptop, tablet etj.   Funksionon thuajse me cdo marke si Apple/Huawei/Xiaomi/Samsung .

Me dy funksione, ju mund ta perdorni ate per te karikuar me ane te wireless-it ose dhe me kabell.

Shmang  mbinxehjen e telefonit gjate karikimit. Mbrojte inteligjente nga temperatura, qarku i shkurter  dhe voltazhi  e cila nuk e dëmton pajisjen tuaj.

Specifika:

Modeli: F10W
Bateria: Litium polimer
Kapaciteti i baterisë: 10000mAh / 3.7V 37Wh
Kapaciteti i vlerësuar: 5800mAh
Hyrja: Mikro DC 5V / 2.0A 9V / 2.0A 12V / 1.5A Maks
Lloji-C: DC 5V / 3.0A 9V / 2.0A 12V / 1.5A Maks
Dalja: USB-A DC 5V / 3.0A 9V / 2.0A 12V / 1.5A Maks
Karikimi pa fishe : 10W
Dalja e karikimit me fishe : DC5V / 3.0A Maks

 

 


Porosit tani -Bli mire dhe lire ne iBuy.al

 

brands

Baseus

color

Black

Kapaciteti

10.000 mAh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat