,

Baseus Phone Holder | Mbajtese telefoni per makine

Baseus

1,600L

Baseus Phone Holder | SUYL D01

Baseus Phone Holder | Mbajtese telefoni per makine

Cilesimet Kryesore | 
Dizajn kompakt.
Ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente.
Mbani te sigurte telefonat tuaj.
Rrotullim 360 grade per t’u pershtatur ne cdo kend qe ju nevojitet.
 
Specifikimet  | 
Marka | Baseus
Modeli | SUYL-D01
Materiali | ABS, Aliazh alumini, xham
Pozicionohet |  ne hapesiren e ventilatorit
SKU: phone-holder-baseus-suyl-d01 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat