, ,

Bateri e jashtme Awei | Powerbank me 2 porta | 10000mAh

Awei

2,300L

Bateri e jashtme Awei | Powerbank me 2 porta | P76K

Bateri e jashtme Awei | Powerbank me 2 porta | 10000mAh

Cilesimet Kryesore |
 
Marka | Awei
Modeli | P76K
Kapaciteti | 10000mAh
Material | ABS, PC
Porte Hyrese | DC 5V / 2A MAX
Porte Dalese | DC 5V / 2.1A MAX
Prodhuar me materiale cilesore dhe mjaftueshem te durueshem ndaj perdorimit te perditshem.
Ekran dixhital LED i cili tregon nivelin e sakte te baterise.

 

SKU: bateri-e-jashtme-awei-me-dy-porta Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Awei

LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat