,

Berese buke me dy helika dhe 15 programe – Hockenheim

Hockenheim

10,200L

BERESE BUKE ME DY HELIKA

Berese buke me cilesine me te mire, i pajisur me dy helika dhe 15 programe te ndryshme per berjen dhe pjekjen e bukes.

Brumatricja ka sistem mbrojtes kundra djegies dhe automatikisht mban buken e ngrohte per nje ore.

Kohemates i programueshem  per deri ne 15 ore me nje ekran LCD me ngjyra per zgjedhjen e pjekjes te lehte, te mesme dhe te erret.

E pajisur me enen e gatimit, dy tehe per perzierjen e brumit si dhe pajisjet shtese qe ju nevojiten si gota matese, luga, lopata dhe me dy xhama per te pare procesin e pjekjes.

Karakteristika

  • Pesha e pjekjes: 1000 gr – 1500 gr
  • Sistemi kunder djegies.
  • Ruani te ngrohte brumin automatike për 1 orë
  • Kohemates i programueshëm 15 ore
  • Aksesore: gote matese, luge matese

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: E-011160 Kategori: ,
Pesha2 g/kg
brands

Hockenheim

color

Black, Gray

LLoji

Beres buke

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat