, ,

Berese buke Sonifer – Bread Maker SF 4005

Sonifer

11,900L

BERESE BUKE SONIFER – BREAD MAKER SF 4005

Berese buke dhe jo vetem! Tashme me nje pajisje ju mund te pergatisni buke, kek apo dhe petulla.

Mundëson përgatitjen e bukes me miell integral grurë, tërshëre dhe thekër dhe miell nga proteina bimore fasule, bizele apo thjerza të kuqe.

Pergatisni vakte te shendetshme me buken tuaj te preferuar.

Shume e lehte ne perdorim, mjafton te vendosni perberesit e duhur te zgjidhni programin qe deshironi dhe pjesen tjeter do e kryeje te gjithen beresja e bukes Sonifer.

E pajisur me opsionin e kontrollit per thekjen e bukes e lehte mesatare dhe e pjekur mire.

Specifika

Berese buke Sonifer

Ngjyra e zeze

Pesha e bukes 1350 gr

Fuqi 730- 870w

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

 

SKU: Berese buke Sonifer - Bread Maker SF 4005 Kategori: , ,
brands

Sonifer

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat