, ,

BLJ 333 | Mini Projektor LED per imazhet edhe filmimet


  • Model: BLJ-333.
  • Teknologjia e Imazhit: TFT LCD / LED.
  • Jetegjatesia: 30000 orë.
  • Fuqia: 100-240V (50 / 60Hz) – 20V / 2A.
  • Fuqia: 50W (Max).
  • Permasat projektorit: 200 * 150 * 75mm.

11,500L

MINI PROJEKTOR LED BLJ333

Mini projektor LED BLJ333 perputhet me pajisje të tilla si PSP, Xbox One .

Ai krijoj lidhje me keto paisje nepermjet USB 2.0 Flash Drive / Hard Disk Portable.

Ai mundet qe te shfaq ne nje ekran 50-160 inch cdo je qe eshte filmim (video), imazhe (foto) dhe audio (tingull/ze).

Distanca qe preferohet nga ky proektor per nje imazh te qarte edhe cilesore eshte afersisht 59-134 cm.

Paisje eshte e krijuar me altoparlant te integruar te nje cilesie shume te larte qe shfaqe tingujt shume kthjellet.

Projektori nuk shkakton zhurma motorrike dhe eshte i ideaur me sistem ftohes per te mbrojtur llampen e tij nga mbinxehja..

Mini projektor arrin te punoje deri ne 30000 ore.acer led projector usb full hd produkt bli online iBuy al

SPECIFIKIMET

Model: BLJ-333.

Teknologjia e Imazhit: TFT LCD / LED.

Ndricimi llampes: 2000 Lumens.

Rezoluta e mbështetjes: Full HD 1080P.

Drita: LED.

Jetegjatesia: 30000 orë.

Fuqia: 100-240V (50 / 60Hz) – 20V / 2A.

Fuqia: 50W (Max).

Prodhimi: kufje 3.5 mm / USB (5V).

Funksionaliteti: Multi-media (Fotografi, Muzikë, Video, TXT)

Permasat projektorit: 200 * 150 * 75mm.

Bli Online ne iBuy.al | Merr cilesine me te mire | Paguaj ne dorezim cmimin me te ulet ne treg.

SKU: ECC-20070003 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
color

Black

LLoji

Projektor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat