Boks i madh – Multimedia Speaker GZ-W812

Te ndryshme

Boks per muzike 12 inch

Me stereo te fuqishme dhe bas te thelle

Suporton hyrjet AUX, Bluetooth, USB, NFC, TF

Degjoni muziken tuaj te preferuar per ore te tera

10,900L

BOKS I MADH – MULTIMEDIA SPEAKER GZ-W812

Boks per muzike 12 inch, me stereo te fuqishme dhe bas te thelle.

Ideal per festa te paharrueshme me muzike te lart dhe tingull te qarte.

Kapaciteti i baterise se tij  7.4v / 1800mah per ore te gjata pune pa ndalim. Pa fisha te ngaterrueshem, model portativ shume komod qe do te pershtatet me se miri me ngjyrat e festes.

Suporton muziken me ane te Wi-Fi: iHeartRadio, Napster, PANDORA, Spotify, APPLE , Last.fm.

Gjithashtu suporton hyrjet AUX, Bluetooth, USB, NFC, Audio Line, karte memorie.

SKU: Boks i madh GZ-W812 Kategori: Etiketë:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat