Boks me bluetooth Remax dhe ore me alarm

Remax

4,200L

Boks me bluetooth Remax | RB-M26

Boks me bluetooth Remax dhe ore me alarm

Cilesimet Kryesore |
Marka  | Remax
Modeli | RB-M26
Porte | USB, AUX, TF
Bluetooth | V4.2
Distance transmetimi | 10 metra
Ngjyre | Gri, e zeze, gold
Degjoni muzike me tingujt te paster dhe audio te qarte.
Bass i fuqishem.
Alarm per te bere zgjimin tuaj me te lehte.
SKU: boks-me-bluetooth-remax-rb-m26 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Remax

LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat