,

Bokse muzike per kompjuter – Lecoo DS105 Speaker System

Lenovo

1,700L

BOKSE MUZIKE PER KOMPJUTER LECOO DS105

Bokse muzike per kompjuter Lecoo me tingull me cilesi te larte.

Rregullim i volumit te zerit me ane te rrotulles dhe dizajn klasik i mbuleses se rrjetes kunder pluhurit.

Karakteristika

  • Fuqia e daljes: 5W
  • Madhësia e altoparlantit: 2.5 inç
  • Përgjigja e frekuencës: 25Hz-25KHz
  • Raporti sinjal-zhurmë:> 80dB
  • Tensioni i hyrjes: DC 5V
  • Hyrja audio: AUX
  • Permasat e altoparlantit: 210 x 102 x 172mm

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online

SKU: H-56789027 Kategori: ,
Pesha0.6 g/kg
brands

Lenovo

color

Brown

LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat