BOOM-BEST BLUETOOTH SPEAKER LN 852BT

Te ndryshme

2,200L

BOOM-BEST BLUETOOTH SPEAKER LN 852BT

Dizajn elegant dhe teper cilesor per nje boks portabel.

Me hapesire ruajtje prej 32 gb tashme do te keni hapesiren e nevojshme per te gjitha muzikat tuaja te preferuara.

Funksionet: zëri i shpejtë, futja e kartës, radio.

Ka te integruar bateri te rikarikueshme e cila ju mundeson te degjozni muzike me ore te tera.

Specifika

  • Diapazoni i përgjigjes së frekuencës: 100HZ-20KHZ
  • Protokolli Bluetooth: 4.2
  • Formati i luajtjes: MP3
  • Funksion radio PO
  • Pesha e produktit: 0.63 (KG)
  • Fuqia e daljes: 8 * 2
  • Madhësia : 200 * 99 * 100 mm
SKU: BOOM-BEST BLUETOOTH SPEAKER Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat