,

Fm Radio FT-BT02 – Mini Speaker Portable

Te ndryshme

  • Mini Radio.
  • Materiali Kryesor : ABS.
  • Fuqia: 5W.
  • Tensioni: 5V.
  • Koha e karikimit: 2-3 ore.
  • Koha e operimit : 10 ore.
  • Gama e Bluetooth: deri ne 10m.
  • Madhësia : 6,2 * 9,2 * 5 cm.

2,500L

FM RADIO FT-BT02 – MINI SPEAKER

Mbeshtet versionin Bluetooth 4.2 për të siguruar qëndrueshmërinë dhe butësinë e muzikës.

Keni mundesine te rregulloni volumin e zerit në mënyrë të pavarur.

Ne funksionin e tij eshte i lehtë për t’u përdorur.

Mund te funksionoje edhe pa kabull, mjafton te marri karikimin e plote.

I perbërë nga materiale me cilësi të lartë, të sigurt dhe të qëndrueshëm në përdorim.

Dizajn i vogël i cili ju lejonë të shijoni botën e muzikës ku të doni.bt02 bluetooth speaker wireless buy online iBuy al

SPECIFIKAT

Dizajn i vogel edhe modern.

Punon pa kabull.

Cilësi unike e zërit.

Portabël dhe kompakt.

Bateria e integruar 1200mAh.

Lidhje me kufje.

Ze cilesor edhe teper i qarte.

Nuk e deformon zerin dhe detajet e tij.

Mund ta merrni kudo me vete.

Mbahet lehtesisht ne dore edhe cante.


Shitje Online ne iBuy.al – Blerje te sigurta dhe me vetbesim!

SKU: mini-speaker-ft-bt02 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Radio

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat