,

Cante laptopi anti vjedhje Xiaomi

Xiaomi

Cante laptopi anti vjedhje

Me siguresa per te mbrojtur sendet

Kapacitet ruajtes deri 15.6 inch

Pelhure e papershkueshme nga uji

4,900L

CANTE LAPTOPI ANTI VJEDHJE XIAOMI

Canta me praktike dhe e sigurt per te mbajtur sendet tuaja me me vlere.

Fale dizajnit te ri kjo cante eshte e pajisur me siguresa anti vjedhjes dhe hapesira te bollshme ruajteje.

Me nje kapacitet te madh per te vendosur laptop me madhesi nga 13 deri 15.6 inch.

I pajisur gjithashtu me xhepa anesore per te vendosur shishen e ujit, apo elektrikun dhe zinxhire te fshehte per te mbajtur gjithcka te sigurte.

Canta ka nje porte USB ne pjesen anesore te saj per karikim portativ.

Pelhure e papershkueshme nga uji,  nuk ka nevoje te shqetesoheni për  motin me shi.

E perbere nga material jo vetem i sigurt por edhe i bute per te mbrojtur sendet tuaja dhe gjithashtu kundra ujit. Mbani te sigurt gjithcka edhe ne ditet me shi.

Projektuar per hapësirë ruajtëse me shumë shtresa me kapacitet të madh, per te permbushur nevojat tuaja ditore.

Specifika

  • Madhësia: 32.0 cm * 15.0 cm * 48.0 cm
  • Materiali: i papërshkueshëm nga uji
  • Pesha : 0,85 kg

Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

SKU: Cante-laptopi Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Xiaomi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat