, ,

Car MP3 Player me bluetooth dhe Adaptor Celulari

Te ndryshme

2,200L

Car MP3 Player BT – 760

Car MP3 Player me bluetooth dhe Adapor Celulari

Cilesimet Kryesore | 
  • Car Mp3 Player me permasa kompakte.
  • I projektuar me baze magnetike per ta vendosur kudo ne makine. 
  • Suporton te gjitha pajisjet me modalitetin Bluetooth. 
Specifikimet  | 
 
Modeli | BT-760
Bluetooth | V4.0
Distanca e transmetimit | Deri ne 10 metra
Mikrofon i integruar
Hyrje | 5V / 1A, 5V / 2.1A
Formati i muzikes | MP3, WMA
Dimensionet  | 55g
Car Mp3 Player me Bluetooth material | Plastike 
SKU: car-mp3-player-bt-760 Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

MP3 dhe Karikues per makine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat