, ,

Cup Dispenser – Mbajtese gotash plastike

Te ndryshme

1,450L

CUP DISPENSER – MBAJTESE GOTASH PLASTIKE 

Perdoreni kete mbajtese gotash kudo, ne shtepi, zyre, restorant, kafene.

Eshte e pajisur me nje kapak qe mbulon gotat qe gjenden ne brendesi, i mbron ato nga pluhurat, nxehtesia apo demtime te tjera. 

Kapaciteti i gotave qe mban eshte 50 deri ne 60 cope.  

E perbere me nje material plastike shume cilesore ajo eshte e papershkrueshme nga uji dhe rezistente ndaj goditjeve.

Instalohet lehtesisht ne menyre vertikale ose horizontale sipas preferences tuaj.

Thjesht përdorni vida për të rregulluar panelin e vidave në mur, ose ngjiteni pllakën ngjitëse në një sipërfaqe të lëmuar, prisni 48 orë  pastaj futni mbajtësin e kupës dhe vendosni gota në të. 

Shpërndarja pa kontakt siguron shpërndarje sterile dhe përjashton mundësinë e nxjerrjes së gotave të shumta. 

Specifika: plastic cup holder shop online ibuy al

Mbajtese per gotat plastike apo kartoni.

Mbron gotat nga pluhurat dhe uji.

Instalim i lehte ne mur.

E pershtatshme per  shtepi, zyra, restorante, etj.

Permasa:  10 cm x 38 cm.

 

 


Bli lire dhe mire – Bli ne iBuy.al

 

 

SKU: mbajtes-gotash Kategori: , ,
brands

Te ndryshme

color

Transparente

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat