,

Dispenser per drithera dhe fruta te thata – Cereal dispenser

Te ndryshme

5,890L

DISPENSER PER DRITHERA DHE FRUTA TE THATA

Dispenser per drithera qe kombinon stilin bashkekohor me nje dizajn miqesor per perdorimin e perditshem.

Ky shperndares ushqimi te thate me kontroll te dyfishte mund te mbaje deri ne 500 gram ushqim.

I pershtatshem per nje shumellojshmeri te gjere te ushqimeve te thata si dritherat,  embelsirat, arrat, fasulet, orizin, etj.

Dizajn i qendrueshem rezistent ndaj gervishtjeve dhe thyerjes, nje tabaka te levizshme nga poshte per pastrim te shpejte dhe montim i lehte.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online

SKU: f-09876544 Kategori: ,
Pesha0.6 g/kg
LLoji

Dispenser

brands

Te ndryshme

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat