, ,

DOB Styler V2 – Kreher elektrik per meshkujt

Te ndryshme

  • Mund ta merrni kudo me vete.
  • Tensioni: 220Volt.
  • Frekuenca : 50 / 60Hz.
  • Fuqia: 10Watt.
  • Madhësia: 20 cm x 5 cm.
  • Maksimumi i temperaturës: 160 ° C.

900L

DOB STYLER V2- KREHER ELEKTRIK 

Kreher elektrik Dob styler V2 eshte ideuar per te stiluar floket dhe mjekren e meshkujve duke ju dhene ju mundesine qe tashme te personalizoni vet stilin tuaj.

Nuk krijoj irritime ne lekure apo demtime ne floket apo mjeker pasi pershtatet me cdo lloj floku edhe konturi.

Ai pershtatet per floke te holle ose te rralle si edhe floket te crregullt ose me kacurrela te theksuar.

Me kete kreher ju nuk do te shpenzoni me shume se 3 minuta per t’u bere gati.dob styler v2 for men buy online iBuy al

SPECIFIKAT

Kreher elektrik per meshkujt.

Krijon me shpejtesi stilime te ndryshme.

Kuron floket edhe mjekren.

Portabel edhe kompakt.

I perbere prej plastike.

Gjendje : Ngjyre  te bardhe.

Bli Online ne iBuy.al | Bli Mire dhe Lire!

SKU: styler v2 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Kreher elektrik

color

E bardhe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat