Drite biçiklete dhe Mbajtese telefoni


1,900L

DRITE BICIKLETE DHE MBAJTESE TELEFONI

Kjo dritë e biçikletës jo vetëm që mund t’ju ndriçojë natën për të garantuar sigurinë tuaj të udhëtimit, por mund të përdoret gjithashtu si njëmbajtëse e telefonit celular dhe furnizim me energji celular.

400 lumen LED drita e biçikletës ka 3 mënyra ndriçimi: dritë e fortë / dritë e ulët / e mesme.

Mbajtësi i telefonit ka fleksibilitet  dhe mund të rregullohet në përputhje me madhësinë e telefonit.

Mund të karikohet nga kompjuteri juaj ose çdo pajisje me një portë USB.

I papërshkueshëm nga uji, i lehtë për t’u instaluar, një gamë e gjerë përdorimesh, nuk kërkohen mjete per instalimin e tij.

Specifika

Materiali: ABS

Madhësia: Rreth 12 X 5.3 X 3.8 cm

Gama e telefonit celular mbështetës: 4 inç – 6.5 inç

Ngjyra: E zezë Blu e Kuqe Portokalli

Drita: Llambë dyshe T6 5W

Lumen: 400 lumen

I papërshkueshëm nga uji: IPX-3

Metoda e fiksimit: kllapa e shtrëngueshme

Modaliteti i ndriçimit: Dritë e fortë – Dritë e dobët – Blic i shpejtë

Kapaciteti i baterisë: Bateri litium polimer 2000/4000 mAh

Koha e karikimit: 3/5 orë

SKU: Drite biçiklete dhe Mbajtese telefoni Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat