DVR Camera Full HD 1080P Q2N

Te ndryshme

6,500L

DVR CAMERA FULL HD 1080P Q2N

Video Full-HD 1920 * 1080 me 30 fps, kënd i gjerë 160 °.

Ekran 2 ” dizajn super i hollë. Kamera  Q2N mund të regjistrojë automatikisht pa duar.

Mbështet deri në 32 GB kartë micro SD. Vizioni i natës superior nga gjashte lente xhami dhe sistemi unik i videos  WDR.

Me zbulimin e lëvizjes dhe monitorimin e parkimit, ai automatikisht do të fillojë regjistrimin kur zbulon levizje.

Mbroni automjetin gjatë parkimit  me kete kamer Full Hd 1080P.

Madhësia kompakte, konsumi i ulët i energjisë, është zgjidhja më e mirë për makinën tuaj.

Specifika

Modeli: Q2N

Rezolucioni i videos: FHD, 1920 * 1080 (30f / s)

Rezolucioni i fotografisë: Deri në 12 mps

Sensori (çipi fotosensitiv): GC2053

Lentja: 6G, kënd i gjerë 160 °

Numri i kamerave: 1

 

SKU: DVR Camera Full HD 1080P Q2N Kategori:
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat