, ,

Dyll per depilim me kokrra – Strip free wax 400gr

Te ndryshme

900L

DYLL PER DEPILIM ME KOKRRA

Dyll per depilim me kokrra qe shkrihen ne makinerine ngrohese te dyllit dhe nuk kane nevoje per shirita pre tu hequr nga lekura.

Aplikohet lehte ne lekure, mjafton nje shtrese e holle per rezultat maksimal. Le te bute dhe te lemuar lekuren pa e irrituar apo skuqur ate.

I pershtatshem per tu perdorur ne cdo pjese te trupit krahe, sqetulla, bikini, kembe.

Aplikoni me ane te shkopinjve nje shtrese te holle dylli te shkrire mbi lekure dhe lereni per rreth 20 sekonda. Me pas terhiqeni ate ne drejtim te kundert te rritjes se qimeve.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: i-3344567 Kategori: , ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Dylle depilimi

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat