Dyshek Masazhues 9IN1 ne shitje – Bli Online

Te ndryshme

Dyshek qe bene masazh :

  • masazh lumbar.
  • masazh ne vithe.
  • masazh kembesh etj

3,490L

DYSHEK MASAZHUES 9IN1

Dyshek masazhues i cili vjen me 9 funksione ne nje te vetem.

Ky masazhues eshte i petezuar.

Ai eshte i perbere me fije prej mendafshi te cilat japin ndjesine e ngrohjes edhe qetesimin.

Dysheku eshte projektuar qe te masazhoje te gjithe trupin tuaj, duke perfshire pjesen e pasme, te siperme dhe te poshtme.

Mjafton ta vendosni ne nje siperfaqe ne te cilen do te jeni te vendosur mire edhe te rehatshme edhe thjesht vendoseni ne prize e ai do te filloje menjehere nga puna.

MASAZHATOR PER TRUPIN

Nese keni dhimbje muskulare ne shpine apo ne trup , dysheku do te arrije te relaksoje te gjitha dhimbjet qe ndjeni ne shpine apo ne trup.

Nuk do te keni me nevoje per profesioniste qe te ndiheni super te relaksuar.

Ofron elasticitet per muskujt edhe nxit qarkullimin e gjakut.

Masazhuesi funksionon me ngrohje edhe dridhje te cilat komandohen me ane te nje telekomade.

SPECIFIKATdyshek masazhues me 9 funksione bli online iBuy al

Masazhon te gjithe trupin.

Ofron ngrohje me qendrimin ne te.

Me 9 motore per masazh.

2 nivele te shpejtesise.

Me 4 zona individuale.

Dizajn me jastek

Fabrikim i ajrosur me vrima.

Karikues shtepie.

Kontroller ergonomik.

Drite LED.

Shitje Online ne iBuy.al | Porosit tani edhe paguaj ne dorezim

SKU: dyshek-masazhues-9in1-massage-2-mats-in-1 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black & Blu

LLoji

Dyshek masazhues

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat