,

Elektrik Dore – Led Head Lamps – Professional

Te ndryshme

  • Elektrik i papërshkueshëm nga uji.
  • Material ABS me cilësi të lartë.
  • Diameter te gjere te drites.
  • Ideal për kampe, vrapim, lexim, shëtitje me varkë, përdorim automobilistik.
  • Me rrip per t’u mbajtur ne dore apo ne qafe.

1,300L

ELEKTRIK DORE ME DRITA LED

Elektrik dore i cili vjen me ndricim te forte edhe super te fuqishem.

Elektriku eshte me nivele te ndryshme ndricimi edhe do te ishte shoqeruesi ideal per aktivitetet ne natyre.

Nivelet e ndricimit te elektrikut i rregulloni ne saj te butonave ne strukturen e tij.

Ky elektrik eshte rezistent ndaj ujit duke u bere i pershtatshem te perdoret nga ju ne cdo kohe edhe terren.

Pavarishte kushteve klimatierike ku ju mund te gjendeni, ndricimi eshte i vetmi problem qe nuk do te mendoni ne ato momente per shkak te kualitet super te larte qe do te kete ky elektrik ne doren tuaj.

Fale drites shume te fuqishme ju nuk do te humbisni asnje skene perpara jush.

Elektriku punon deri ne 16 ore pa nderprerje, duke ju siguruar ndricim ne cdo moment.

Kendi rregullues i kokes se ketij elektriku eshte 90 grade, duke e drejtuar ate ne cilindo pozicion qe deshironi.

Per te pasur nje veprimtari maksimale nga ana e elektrikut ju duhet qe ta karikoni ate te pakten 4 ore para perdorimit.

Materiali perberes i ketij elektriku qe ka formen e nje aparati fotografik eshte plastik ABS pa toksina edhe teper e forte dhe e qendrueshme.

Mund të arrijë një distancë prej 800 metrash.

SPECIFIKATRechargeable Led Headlight Outdoor Lighting Torch Lamp Hunting Headlamp Waterproof buy online in iBuy al

Elektrik dore.

I përshtatshëm për aktivitete në natyrë.

Modaliteti: mënyra e kursimit të energjisë dhe mënyra e fortë e dritës.

Operon me shume se 16 ore pa nderprerje.

Ndriçim i lartë dhe i fuqishem.

Jetëgjatësi.

Ndriçim i rregullueshëm.

Dy bateri 18650 li (2000mAn).

Fuqia: 80w.

Bli Online ne iBuy.al – Bli Sigurte dhe me vetebesim.

SKU: lithium-charging-head-lamp Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black, ORANGE

LLoji

Elektrik Dore

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat