,

Fishe Aux – Earldom 3.5mm Cable

earldom

490L

FISHE AUX – EARLDOM 3.5MM CABLE

Fishe Aux per transmetim audio me kualitet te larte.

Me cilesi te larte te zerit, te qarte dhe tingull pa humbje.

Dizajn ultra të hollë me lidhje dhe ruajtje të lehtë, shume rezistent ndaj perthyerjeve.

Material me mbeshtjellje te forte shume rezistente qe nuk ngaterrohet apo keputet.

Koke e rrumbullaket qe pershtatet mjaft mire me smartphonen tuaj.

Pershtatet me: kasetofon qe suporton Aux, iPad, PC,MP3, MP4, CD player.

Specifika 

AUX-15

Materiali : TPE.

Gjatësia: 100 mm.

Diametri i kabllit: 3.5 mm.

Pershtatet me: iPad, PC,MP3, MP4, CD player.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: earldom-aux-3.5m Kategori: ,
brands

earldom

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat