,

A12 Portable Bluetooth Speaker – Boks portativ


1,000L

A12 PORTABLE BLUETOOTH SPEAKER – BOKS PORTATIV

Boks me Bluetooth pa fisha

Distanca e operimit me Bluetooth 8-10 M

Funksioni FM (fishe Aux )

Suporton Kartën TF Usb

Kontrolli i vëllimit dhe zerit te muzikës

Fuqia e daljes: 3W

Version pa kabell: 4.2

Kohezgjatja e baterisë: deri në 3 orë

Bateria: e rikarikueshme (mikro usb)

Përgjigja e frekuencës: 20 – 20 kHz


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: A12-Portable-Bluetooth-Speaker Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat