Fishe Baseus per karikim dhe transmetim te dhenash | 4IN1

Baseus

990L

Fishe karikimi Baseus 4IN1

Fishe Baseus per Karikim dhe transmetim te dhenash 4IN1 | Fast Charger

 
Fishe USB e projektuar me materiale cilesore aliazh alumini, fije najloni te endur me cilesi te larte. Prodhuar me materialet me te mira per te dhene nje performnce te shkelqyer si ne karikim por dhe ne transmetimin e te dhenave.
Fleksibel dhe mjaft i lehte, ne gjatesi  1.2 metra dhe aspak i ngaterrueshem. 4 porta dalese  2 per iphone Lighning, dhe 2 per Samsung micro ose type C.
 
 
Specifikimet |
 
Marka: Baseus
Gjatesia: 1.2  meter
Dalja: 3.5A Max
Daljet: Lighnting, Type C, Micro.
Fast Charger
SKU: fishe-karikimi-baseus-4in1 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Fisha

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat