, ,

Fishe karikimi Fast Charging Earldom EC077

earldom

Fishe i shpejte karikimi dhe trasmetues te dhenash
Cilesi e larte dhe model i qendrueshem
Rezistent ndaj perkuljeve
Fishe i fortë, fleksibel dhe jetegjate

490L

FISHE KARIKIMI FAST CHARGING EARLDOM EC077

Fishe karikimi me gjatesi nje meter.

Mbeshtet karikimin e shpejte 3A.
E perbere nga baker i paster dhe kabell mbeshtjelles te qendrueshem, shume i forte rezistent dhe kunder demtimit apo keputjes.
Ky trasmetues te dhenash ka nje  dizajn modern me trup te sheshte dhe mbeshtjellje te aluminit.
Dy skajet e fishes jane te mire izoluara, rezistente ndaj temperaturave te larta.
Fisha eshte e pershtatshme me kokat universale te karikimit.

Specifikafishe karikimi earldom online shop ibuy al

Trasmetues i shpejte i te dhenave
Kabell karikimi me gjatesi 1 meter
Cilesi e larte dhe model i qendrueshem
Rezistent ndaj perkuljeve
Fishe i fortë, fleksibel dhe jetegjate

Bli online ne iBuy.al!

SKU: Fishe-karikimi-Fast-Charging-Earldom Kategori: , , Etiketë:
Pesha0.1 g/kg
brands

earldom

color

Black

Gjatesia

100 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat