Fishe karikimi me magnet – Apple Watch


3,500L

FISHE KARIKIMI ME MAGNET – APPLE WATCH

Menyra me e lehte per karikimin e Apple Watch tuaj.

Gjatesia e fishes eshte 2 meter.

Thjesht vendosni lidhësin në pjesën e pasme të orës, ku magnetët bëjnë që ajo të futet në vend automatikisht.

I perbere prej materiali plastik dhe celik shume rezistent, nuk kerkon pajisje shtese.

Karikon shpejt dhe lehte oren tuaj Appple.

Lidhësit

– Lidhja magnetike për Apple Watch

– USB

Gjatësia e kabllit 2.0 metër

I pershtatshem për

– Apple Watch 38 mm

– Apple Watch 42 mm

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Fishe karikimi me magnet - Apple Watch Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat